216 Dijital

galeri

Firma Hakkında

216 Dijital 2010 yılından beri Pendik’teki web sitesi yaptırmak, internet sitesi kurmak isteyen firmalar için 1 günde web tasarım hizmeti veren bir firmadır.

Yeni gelen kanun ile beraber kurumsal mail kullanmak zorunda olduğunuz için Kurumsal Mail hesabınızı da sizin için oluşturuyoruz. Hotmail ve Gmail kullanmayı bırakıp kurumsal maile sahip olmak için bizlerden destek alabilirsiniz.

Peki internet sitesi ne işinize yarayacak?
İnternet sitesi kartvizitinize, antetli kağıtlarınıza, katalog ve broşürlerinize ekleyeceğiniz bir markadır. Müşterileriniz sizi ne kadar kurumsal görürse firmanızın veya şirketinizin prestiji o kadar artacaktır. Ayrıca web siteniz sayesinde Pendik’te ikamet eden müşterilerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz. Sitenize ekleyeceğimiz whatsapp ve sosyal medya paylaşım ikonları ile internetten sizi bulan kişiler ile hızlıca görüşebilirsiniz.

İnternet işlerinden anlamıyorum kim yapacak takip edecek diye düşünmeyin. Biz sizler için anahtar teslim web sitesi yapıyoruz. Dijital dünyaya sizde ayak uydurmak ve internette var olmak için hemen bizi arayın!

0506 160 84 11

GOLD FİRMA

Firma Bilgileri

Firmaya Mail Gönder

Paylaş